MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 16003028
nr 1600 3028
GUN
19th century. Length: 84 cm, wear, damages.
1800-tal. Längd: 84 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1500
Monday February 26 2024
at 20:07:07
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.400 kr